Veilingkade 11 2223 GL Katwijk (ZH) 't Sandt

Hightlighted features

  • 350 m² living area
  • 446 m² plot size
  • 4 bedrooms
Map
€ 1,250,000 k.k.
Calculate monthly payment

Description

Fraaie en luxueuze WATERVILLA met garage, 3 zijden tuin en een lange stijger aan het vaarwater. Gelegen aan de Oude Rijn in het fraaie Katwijk aan den Rijn ligt op 5 autominuten van de A44 deze fraaie en ruime villa. In korte tijd vaart u naar de grachten in Leiden of naar de Kagerplassen. in deze sfeer- en smaakvol ingerichte woning is alles met kwaliteitsmaterialen afgewerkt. Zo zijn er fraaie handwerk kledingkasten, design badkamers overig sanitair en een garage met grote electrische toegangsdeur en loopdeur. Ook de tuin is prachtig aangelegd, heeft zowel prachtige zichtlijnen als privacy en is voorzien van een beregeningsinstallatie en lichtplan. Kortom een schitterend pand waarin ook nog eens heel veel ruimte te vinden is. De totale woonoppervlakte betreft 350 m2 (1100m3 inhoud) en de grond opervlakte is 446 m2.
de indeling van de woning is als volgt: begane grond: grote woonkeuken met keuken welke is voorzien van alle apparatuur zoals oven , magnetron, koelkast, vriezer etc. Zowel de keuken als de entree hebben een hardstenen vloer met vloerverwarming. L-vormige woonkamer met open haard en parketvloer. Provisiekast, royaal toilet met fonteintje. Een een grote garage. 1e verdieping: werkkamer met openhaardpartij, gastenbadkamer met toilet, douche en wastafel, apart toilet met bidet, 3 vaste kledingkasten, designbadkamer met vrijstaand bad, inloopdouche (dubbel) en handgemaakt badkamermeubel. 2 grote slaapkamers waarvan de gastenslaapkamer is voorzien van een kastenwand.
Er zijn bij de woning 5 parkeerplaatsen in eigendom deze zijn gelegen voor de woning.
De woning is prima geschikt voor twee-generatiewonen cq mantelzorg in huis.

Architektenburo Hans Bakker, gevestigd te Leiden, heeft in opdracht van de Raad Bouw en de Katwijkse Bouwmaatschappij, de eigenaren van de grond, een ontwerp gemaakt voor de ontwikkeling van 't Ambacht. Het plan behelst enkel (luxe) woningbouw. Aan de kop van het eiland is een jachthaven geprojecteerd.
Het buro heeft een maquette gemaakt van het plan.
Alle bestaande fabrieksgebouwen zullen verdwijnen. De reeds gerealiseerde woningen zijn geintegreerd in het nieuwe ontwerp.
In de voorgestelde wijziging van het Bestemmingsplan verdwijnt de Bedrijfsfunctie en wordt vervangen door een Woonfunctie. B&W van Katwijk hebben kenbaar gemaakt zich hiervoor sterk te maken.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 1,250,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,571
Listed since
6+ months
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Kind of house
Villa, semi-detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
2006
Type of roof
Shed roof covered with asphalt roofing and metal

Surface areas and volume

Areas
Living area
350 m²
Other space inside the building
30 m²
Exterior space attached to the building
23 m²
External storage space
5 m²
Plot size
446 m²
Volume in cubic meters
1,300 m³

Layout

Number of rooms
7 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
2 bathrooms and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Bath, 2 showers and toilet
Number of stories
3 stories
Facilities
Mechanical ventilation, flue and TV via cable

Energy

Provisional energy label
A What does this mean?
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Gas-fired combination boiler from 2006, in ownership

Cadastral data

KATWIJK D 3379
Cadastral map
Area
446 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside water and outside the built-up area
Garden
Back garden, front garden, side garden and sun terrace
Back garden
124 m² (8,5 meter deep and 14,6 meter broad)
Garden location
Located at the southwest accessible via the rear
Balcony/roof garden
Roof terrace present

Garage

Type of garage
Built-in
Capacity
1 car
Facilities
Electrical door, electricity and heating
Insulation
Completely insulated

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.

Veilingkade 11

€ 1,250,000 k.k.